Dažyti ir nedažyti metalo gaminiai, plienas ir aliuminis

Savo klientams siūlome platų asortimentą apsauginių plėvelių, kurios gali būti naudojamos dažytų ir nedažytų lakštų bei profilių apsaugai. Siūlomos plėvelės yra skirtingų storių, skirtingų spalvų, skirtingų sukibimo lygių. Visi gaminiai gaminami pagal kliento poreikius, siekiant užtikrinti maksimalią paviršiaus apsaugą gamybos, transportavimo ar montavimo metu. Naudojami klijų mišiniai sukurti specialiai tam, kad būtų lengva pašalinti plėvelę nuo apsaugoto paviršiaus, kad nepaliktų pėdsakų ar klijų likučių. Mūsų siūloma plėvele galite apsaugoti šlifuotus, blizgius ir anoduotus aliuminio paviršius.

Dažyti ir nedažyti metalo gaminiai, plienas ir aliuminis
Plastikiniai profiliai

Plastikiniai profiliai ir gaminiai

Pagal užsakovo reikalavimus siūlome pasirinkti tinkamą plėvelės tipą, sukibimą ar klijų tipą. Dažniausiai naudojamos plėvelių spalvos yra juodai balta, skaidri, mėlyna ir balta. PVC ir aliuminio langų ar durų dalims skirtos plėvelės gali būti pagamintos su įmonės logotipu pagal kliento specifikaciją. Plėvelės yra stabilizuotos ir atsparios UV spinduliams, kad ilgiau išliktų atsparios oro sąlygoms.

Nerūdijantis plienas

Mes siūlome sprendimą apsaugoti nerūdijančio plieno gaminius su skirtingai apdorotais paviršiais. Mūsų gaminių asortimente yra skaidrios plėvelės, mėlynos, baltos arba juodai baltos plėvelės, kurių storis nuo 35 iki 100 mikronų. Mūsų asortimente yra plėvelių, tinkamų lakštų apsaugai lazerinio pjaustymo metu.

Nerudyjantis plienas
Stiklas ir konstrukcijos

Stiklas ir konstrukcijos

Stiklo ir langų apsaugai statybų, rekonstrukcijų ir dažymo metu gali būti naudojamos mūsų siūlomos plėvelės. Mūsų asortimente yra plėvelių, kurios gali būti naudojamos laminuotų grindų, kilimų, šaligatvių (ar kitų jautraus paviršiaus grindų dangų), durų, baldų ir kt. dengimui rekonstrukcijų metu. Dėl lipnaus sluoksnio plėvelės lengva užklijuoti, jos nereikia klijuoti  visoje patalpoje ir ją galima lengvai nuimti pasibaigus bet kokiems darbams. Plėvelė pasišalina be jokių pėdsakų ar klijų likučių.

Elektrotechnika ir automobiliai

Specialios plėvelės, pvz. labai skaidrios, su specialiais klijais ir pan., naudojamos elektronikos ir automobilių pramonėje. Jos naudojamos LCD ekranų, plastikinių bagetų, blizgaus plastiko, polikarbonatų ir kitų jautrių medžiagų gamyboje. Plėvelė naudojama ne tik gaminant minėtus produktus, bet ir juos platinant. Pagal klientų pageidavimą galime pagaminti ir antistatines plėveles.

Elektrotechnika ir automobiliai